Персона Компании и рынки Технологии Новости Украины Недвижимость Выставки Культура Топ-5
В IKEA попередили про можливе зростання цін
В IKEA попередили про можливе зростання цін

Ціни на продукцію рітейлера IKEA можуть зрости через напруженість у світовій торгівлі.

Про це розповів генеральний директор компанії Ingka Group Єспер Бродін, яка є холдинговою компанією меблевого гіганта IKEA.

За його словами, введення таких обмежень, як мита, "зазвичай не приносить користі простим людям".

"Багато країн ввели нові мита та інші обмеження на імпорт в останні роки. А Світова організація торгівлі заявляє, що торговельні обмеження зростали ще до пандемії", - пише ВВС.

Найбільша в світі мережа меблевих гіпермаркетів. Представлена більш ніж 400 магазинами в 53 країнах.

"Зазвичай це призводить до збільшення витрат на товар у підсумку. І це викликає певні занепокоєння не лише в Індії, але й у всьому світі", - сказав Бродін.

Зазначається, що IKEA вклала мільярди доларів в індійський ринок в межах планів розширення, але імпортує більшість продуктів, які продає в країні, від меблів до посуду.

"Тому підвищення податків на імпорт, запроваджене урядом минулого року, поставило компанію у невигідне становище у порівнянні з місцевими компаніями.

Цю проблему можна вирішити, купуючи більше продуктів на місцевому ринку", - пише видання.

Бродін також заявив про необхідність виготовляти продукти у відповідності з викликам змін клімату та сталого розвитку.

"Матраци IKEA в майбутньому не можуть виготовлятися з первинного матеріалу. Нам потрібно знайти розумніші шляхи", - сказав він.

Він прогнозує, що IKEA буде не єдиною компанією, яка дотримується таких цінностей: "Це не благодійність, це нова економіка 2.0, нова модель бізнесу у світі".

Як пише ВВС, закриття магазинів стало черговою проблемою для IKEA - 80% з 445 торгових точок у всьому світі протягом останнього року якийсь час були закриті.

Джерело: https://plus3.com.ua

 


      Последние новости

В Украине за сутки привили 3 503 человека. Из них первую дозу вакцины против коронавируса получили 1 022 человека, вторую - 2 481.

Городской голова Киева Виталий Кличко стал победителем премии Человек года-2020 в номинации Мэр года. Это вторая награда программы Человек года столичного градоначальника, сообщает пресс-служба КГГА.

По итогам апреля прибыль украинских банков составила 6,6 млрд гривен, а за четыре месяца 2021 года - 17,538 млрд гривен. Об этом свидетельствуют данные НБУ.