Персона Компании и рынки Технологии Новости Украины Недвижимость Выставки Культура Топ-5
Вплив нових карантинних обмежень на роздрібну торгівлю в Україні
Вплив нових карантинних обмежень на роздрібну торгівлю в Україні

Максим Гаврюшин, Голова Української Ради Торгових Центрів:
- Для українського ритейлу підготовка до новорічних свят - найважливіший час у році. Тому, ми серйозно стурбовані зростанням числа нових випадків захворювання на Covid-19. Загальне здоров'я та безпека завжди повинні бути першочерговим завданнями кожного. Тому, магазини та торгові центри вкладають значні кошти для забезпечення безпеки та в подальшому готові посилювати заходи щодо протидії поширення інфекцій, щоб захистити мільйони людей, які щодня відвідують об'єкти торгівлі.

Використання карантинних обмежень є найважливішим засобом боротьби з вірусом, але закриття торгових центрів та магазинів, навіть часткове (особливо на вихідні), тим не менше, надасть непропорційно більший негативний вплив на економіку країни. Щоб допомогти зберегти мільйони робочих місць, ми закликаємо відповідні органи влади забезпечити рівні умови для всіх, і застосовувати зваженій підхід у нових правилах роботи магазинів, ресторанів та торгових центрів. Люди повинні мати постійний доступ до продуктів, яких вони потребують і хочуть придбати, у той час як ми наближаємось до традиційно жвавого різдвяного сезону. Крім того, малий і середній бізнес, з якого на 95%, складається український ритейл, може не витримати другий локдаун та наслідки від нових обмежень можуть бути страшнішими ніж наслідки поширення інфекції.


      Последние новости

В Украине за сутки привили 3 503 человека. Из них первую дозу вакцины против коронавируса получили 1 022 человека, вторую - 2 481.

Городской голова Киева Виталий Кличко стал победителем премии Человек года-2020 в номинации Мэр года. Это вторая награда программы Человек года столичного градоначальника, сообщает пресс-служба КГГА.

По итогам апреля прибыль украинских банков составила 6,6 млрд гривен, а за четыре месяца 2021 года - 17,538 млрд гривен. Об этом свидетельствуют данные НБУ.