Персона Компании и рынки Технологии Новости Украины Недвижимость Выставки Культура Топ-5
Вплив нових карантинних обмежень на роздрібну торгівлю в Україні
Вплив нових карантинних обмежень на роздрібну торгівлю в Україні

Максим Гаврюшин, Голова Української Ради Торгових Центрів:
- Для українського ритейлу підготовка до новорічних свят - найважливіший час у році. Тому, ми серйозно стурбовані зростанням числа нових випадків захворювання на Covid-19. Загальне здоров'я та безпека завжди повинні бути першочерговим завданнями кожного. Тому, магазини та торгові центри вкладають значні кошти для забезпечення безпеки та в подальшому готові посилювати заходи щодо протидії поширення інфекцій, щоб захистити мільйони людей, які щодня відвідують об'єкти торгівлі.

Використання карантинних обмежень є найважливішим засобом боротьби з вірусом, але закриття торгових центрів та магазинів, навіть часткове (особливо на вихідні), тим не менше, надасть непропорційно більший негативний вплив на економіку країни. Щоб допомогти зберегти мільйони робочих місць, ми закликаємо відповідні органи влади забезпечити рівні умови для всіх, і застосовувати зваженій підхід у нових правилах роботи магазинів, ресторанів та торгових центрів. Люди повинні мати постійний доступ до продуктів, яких вони потребують і хочуть придбати, у той час як ми наближаємось до традиційно жвавого різдвяного сезону. Крім того, малий і середній бізнес, з якого на 95%, складається український ритейл, може не витримати другий локдаун та наслідки від нових обмежень можуть бути страшнішими ніж наслідки поширення інфекції.


      Последние новости

Власти Украины ведут переговоры о приобретии вакцины от коронавируса с шестью производителями, рассказал премьер-министр Денис Шмыгаль в интервью агентству Интерфакс-Украина, опубликованному в понедельник, 18 января.

Специалисты Budhouse Group подписали договор аренды с представителями сети Mango. Общая площадь нового магазина составит 270 кв.

Итало-американский автоконцерн Fiat Chrysler Automobiles NV (FCA) и французская PSA Group (выпускает автомобили Peugeot и Citroen) в субботу, 16 января, закрыли сделку по слиянию, в результате которого был создан один из крупнейших автопроизводителей в мире - Stellantis NV.