Персона Компании и рынки Технологии Новости Украины Недвижимость Выставки Культура Топ-5
Сервісні центри припинили видачу номерів
Сервісні центри припинили видачу номерів

Вже декілька тижнів українські автолюбителі, яким потрібно замовити індивідуальні номери на транспортні засоби, не мають можливості це зробити. У сервісних центрах не приймають замовлення. Більш того, співробітники сервісних центрів не можуть відповісти на питання, коли вони відновлять прийом. Ми спробували розібратися, чому виникла така ситуація.

Ще 22 червня відбувся аукціон на виробництво 182 900 індивідуальних номерних знаків, яке виграло ТОВ Спецзнак (Київ), - розповідає нам експерт ринку Дмитро Тришенков. - Ця компанія не має технічних можливостей самостійно виготовляти автознакі і зазвичай закуповує заготовки у інших постачальників. За два місяці товариство повинно було поставити більше 30 тисяч знаків. Зобов'язання були виповнені менш ніж на 2 відсотки - поставили 550 індивідуальних номерів. Зірвали всі терміни. При цьому компанія продовжує подаватися на наступні тендери від головного сервісного центру МВС України. Найцікавіше, що поблизу сервісних центрів «ділки» активно пропонують власникам авто ці «дефіцитні» автознаки. Єдиний нюанс - ціна на них в чотири рази більше номіналу. Рахую, що тут є всі ознаки корупційної складової. Виникають питання до головного сервісного центру МВС України. Чого вони не розірвали договір з компанією, яка відверто не виконує взяті на себе зобов'язання? Чого фактично покривають ТОВ Спецзнак?

Хто є реальним власником цієї компанії? Ми ніби повернулися в минуле, коли подібні схеми практикувалися за мовчазної згоди чиновників, щоб штучно створити ажіотаж і нахабно нажитися на власниках авто. 

Для перевірки інформації ми подзвонили в сервісні центри Києва, Львова, Харкова та Дніпра. У всіх чотирьох сервісних центрах нам підтвердили, що заявки на покупку індивідуальних автознаков припинені декілька тижнів тому.

Андрій Дронь


      Последние новости

За последнее время мы увидели много новостей про Михаила Маймана: его бесконечные истории про себя-«воина» и мнения абсолютно различных людей, которые знают этого человека совсем с другой стороны.

Компанія Lego припиняє комерційну діяльність у Росії та розриває відносини з Inventive Retail Group, що управляє магазинами бренду в країні.

Президент Украины Владимира Зеленский в среду, 19 января, обсудил с генсеком НАТО Йенсом Столтенбергом возможное участие Украины в саммите НАТО в июне.